سامانه ثبت نام اینترنت بی سیم


1. مشترک متعهد می شود کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مرتبط با موضوع ارائه سرویس WIFI و دستورالعملهایی که از سوی مراجع ذیربط صادر و ابلاغ شده و از طریق مبادی ذیربط اطلاع رسانی شده است را ضمن مطالعه رعایت نماید.
2. مشترک متعهد می شود جهت جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز (مطابق قانون جرایم رایانه ای) در شبکه مربوط به خود، تمهیدات لازم را به کار بندد و مدیریت آمار، فنآوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه نخواهد داشت. همچنین مسئولیت حفاظت از مشخصات شامل نام کاربری و کلمه عبور به عهده مشترک می باشد.
3. مشترک متعهد می شود ، از ایجاد هرگونه مزاحمت برای دیگران و اختلال در سرویسهای عمومی و خصوصی و اقدام و تلاش برای نفوذ به شبکه سرویس دهنده و سایر مشترکین و دسترسی بدون مجوز به اطلاعات خصوصی افراد، شرکتها و سازمانهای داخلی و خارجی و استفاده از خدمات سایر مشترکین خودداری نماید. در غیر اینصورت مطابق قوانین و مقررات از جمله قانون جرائم رایانه ای با مشترک برخورد خواهد شد.
4. مشترک متعهد می شود از هرگونه تلاش برای انجام شنود و بررسی بسته های اطلاعاتی درحال گذر در شبکه که به دیگران تعلق دارد، خودداری نماید.
5. مشترک متعهد می شود از استفاده و ارائه خدمات ثانویه به اشخاص ثالث خودداری نماید.
6. مسئولیت استفاده اشخاص ثالث ازخدمات موضوع قرارداد به عهده مشترک است.
7. مشترک متعهد می شود در صورتی که به هر طریقی با استفاده از خدمات دریافتی به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خسارت وارد نماید، نسبت به جبران آن اقدام نماید.


تجزیه و تحلیل , طراحی , برنامه نویس و پیاده سازی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز - حسن رادمرد
آی پی شما : 172.20.20.155